Business class

 

POČÚVAJTE NA

 SPUSTIŤ

Business class

Aj vy ste niekedy rozmýšľali nad tým, ako vlastne vyzerá skutočný život influencerov, vysoko-postavených manažérov firiem či zakladateľov známych spoločností? Čo títo ľudia spravili pre to, aby sa stali úspešnými, ako si organizujú svoje každodenné fungovanie, aké netradičné zážitky majú, koľko peňazí zarábajú a akú rolu zohráva v ich živote marketing?

V podcaste Business class, ktorý pripravujeme v spolupráci s rádiom SiTy, prinášame odpovede na všetky tieto zaujímavé otázky. S úspešnými ľuďmi z rôznych oblastí sa rozprávame o ich životných príbehoch a skúsenostiach. Naspamäť naučené frázy a nudné fakty nechávame doma a našich hostí sa pýtame skutočne na všetko, čo nás zaujíma.

Hovorí sa, že človek je priemerom 5 ľudí, s ktorými trávi najviac času. Vďaka nášmu podcastu Business class sa môžete pravidelne obklopovať tými najúspešnejšími ľuďmi, aspoň virtuálne. Dozviete sa, aký majú pohľad na svet, ako pristupujú k riešeniu problémov a nepochybne získate nemalú dávku inšpirácie, ktorú budete vedieť zužitkovať aj vo svojom živote.

Pohodlne sa usaďte, pridajte hlasitosť a vychutnajte si naše najnovšie epizódy Business class – podcastu, vďaka ktorému sa aj vy rýchlejšie dostanete na NEXT LEVEL.

 

 

 

 nextlevel@monkeymedia.sk  

   +421 910 954 999

© MONKEYMEDIA 2022


 nextlevel@monkeymedia.sk      +421 910 954 999 © MONKEYMEDIA 2022
0:00
0:00