Blog


viladomy budatín case study

Case study Viladomy Budatín: Keď na emócii záleží

Predať produkt za pár desiatok eur je jedna vec, no odprezentovať nový developerský projekt a motivovať ľudí, aby si zarezervovali byt za stovky tisíc eur, si už vyžaduje nasadenie tých najlepších schopností. Pozrite sa, akú webovú prezentáciu sme vytvorili developerovi LICITOR DEVELOPMENT pre projekt Viladomy Budatín.

Viladomy Budatín sú jedinečným projektom v srdci Žiliny, ktorý je umiestnený v srdci prírody, no zároveň na skok od mesta. Developer pri jeho návrhu dbal na výnimočný dizajn, ktorý je inšpirovaný svetovou architektúrou. Zároveň však kládol dôraz na maximálny štandard bývania, funkčnosť a ekológiu.

Developerský projekt Viladomy Budatín je navrhnutý tak, aby oslovil tých najnáročnejších záujemcov o bývanie v Žiline. Našou úlohou bolo vytvoriť webstránku, ktorá správne odprezentuje kľúčové hodnoty a čo je hlavné, vzbudí natoľko silnú emóciu, že záujemca vykoná rezerváciu bytu.

viladomy budatín case study

Nami vytvorenú webstránku si môžete prezrieť tu – https://www.viladomybudatin.sk

Trendy pastelové odtiene

Pri návrhu dizajnu webu s dôrazom na branding sme sa rozhodli použiť pastelové farby. Zvolili sme jemné béžové pozadie, ktoré pôsobí upokojujúcim dojmom. Zároveň však vyjadruje luxus a prémiovosť. V neposlednom rade, odkazuje na prírodný charakter bývania a ekológiu.

viladomy budatín case study web

Samozrejme, úlohou webu nie je bezcieľne prezentovať projekt, ale motivovať návštevníka, aby vykonal konverziu. Na základe nášho know-how z oblasti UX sme na jednotlivé stránky vložili tlačidlá, ktoré sme od zvyšku obsahu odlíšili kontrastnou pastelovou zelenou farbou. Okamžite tak upútajú pohľad.

Vizualizácie, ktoré vzbudzujú emóciu  

Do štruktúry webu sme zakomponovali 3D vizualizácie, ktoré zobrazujú nielen samotný objekt, ale aj okolitú infraštruktúru – zeleň, rodinu s deťmi, zaparkované autá či pohľad na nehnuteľnosť počas noci.

viladomy budatín case study

Tieto vizualizácie podnecujú návštevníka webu, aby začal rozmýšľať nad tým, ako by vyzeral jeho život v projekte Viladomy Budatín. Vytvárajú tak silnú emóciu, ktorá je základným predpokladom pre vykonanie konverzie.

Prehľadná štruktúra obsahu

Kľúčové informácie o projekte sme prerozdelili do viacerých logických celkov, aby boli maximálne prehľadné a zrozumiteľné. Pri tvorbe obsahu sme do veľkej miery využívali ikony, ktoré ešte viac sprehľadňujú jednotlivé sekcie.

viladomy budatín case study web

Na domovskú stránku webu sme umiestnili mapku okolia projektu Viladomy Budatín, v ktorej sme interaktívne zobrazili najdôležitejšie prvky okolitej infraštruktúry – školu, poštu, supermarket, ale aj futbalový štadión či vyhliadkovú vežu.

Jednoduchá rezervácia bytu

Aby sme čo najviac uľahčili proces rezervácie, na stránku s možnosťou výberu bytu sme vložili 3D vizualizáciu. V nej si záujemca jedným klikom vyberie podlažie a následne si z pôdorysu jednoducho zvolí byt, o ktorý má záujem. Zobrazia sa mu najdôležitejšie informácie, vyplní krátky formulár a jeho odoslaním prejaví záujem o rezerváciu.

Teší nás, že môžeme byť súčasťou takýchto zaujímavých projektov a veríme, že po bytoch v projekte Viladomy Budatín sa len tak zapráši!

 nextlevel@monkeymedia.sk  

   +421 910 954 999

© MONKEYMEDIA 2022


 nextlevel@monkeymedia.sk      +421 910 954 999 © MONKEYMEDIA 2022
0:00
0:00