Creative Designer

Máš hlavu plnú nápadov, nebojíš sa WordPressu a povráva sa o tebe, že si dobrý v dizajne? Máme pre teba pozíciu, ktorá sa ti bude páčiť!

Máme radi banánové torty, banány v čokoláde, banánové cukríky a banány!

Do nášho tímu hľadáme kreatívneho dizajnéra, ktorý nám pomôže posúvať projekty klientov na NEXT LEVEL. Služobné auto, byt ani dovolenku na Bahamách od nás nedostaneš. Poskytneme ti však perfektné podmienky na to, aby si naplno ukázal svoju kreativitu a talent. Dáme ti voľnosť a tisíc dôvodov, aby ťa práca s nami bavila. A samozrejme, nezabudneme ti za to adekvátne zaplatiť. Ale hlavne!

Musíš byť tak trochu blázon ako my!

Čo budeš robiť? Umožníme ti byť súčasťou veľkolepých medzinárodných projektov, ale občas spravíš aj nejaký ten letáčik pre lokálneho farmára. Spravíš nám radosť, ak budeš samostatný, prezradíš nám aj svoj najbláznivejší nápad a tvoj kreatívny duch pre reklamné kampane nebude celý deň chrápať niekde na povale. Tiež tak trochu očakávame, že sa vyznáš v UX/UI zameranom na webdizajn a pojem „balík programov Adobe“ teraz nevidíš prvýkrát. Ak máš naviac nejaké štýlové referencie, rovno postupuješ do ďalšieho kola!

Tak čo, ideš s nami do toho? Napíš nám, tešíme sa na tvoje portfólio!

Pozícia: Creative Designer
Typ: Full Time na živnosť
Termín: Včera bolo neskoro
Vhodná pre absolventa: Nie
Vzdelanie: Vysoká škola 1 stepeň v minulom roku za rok pred ním

Chcem isť do toho!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
sk_SKSlovak