Skeeneffect

Komplexná tvorba značky

Branding & Packaging
Brandová identita
Webstránka + E-shop
Reklamný spot
TV/Online Spot
Rádio Spot
Marketingová stratégia
3D Vizualizácie
3D Animácie

Branding & Packaging

Vytvorili sme jedinečný branding a packaging pre produkty Skeeneffect. S použitím pastelových farieb a štýlu, ktorý sme nazvali “London Design”, sme vytvorili balenie, ktoré je esteticky príťažlivé a vymodelované našim CGI štúdiom, čo mu dodáva realistický a moderný vzhľad.

Webstránka + E-shop

Navrhli sme a vyvinuli modernú, prehľadnú a atraktívnu webstránku s integrovaným eshopom. Webstránka je optimalizovaná pre používateľský komfort a zároveň reprezentuje značku a jej produkty v zmysle komplexnej marketingovej komunikácie.

TV/Online Spot

Vytvorili sme pútavý video spot pre Skeeneffect, ktorý oslavuje mladosť a vitalitu vo všetkých vekových skupinách. Video efektívne zobrazuje, ako produkty Skeeneffect pomáhajú udržiavať pocit mladosti, čím posilňuje hlavný odkaz značky.

Rádio Spot

Našim rádio spotom pre Skeeneffect sme zefektívnili hlavný odkaz nášho video spotu. Spot cieľovo oslovuje široké publikum a zvyšuje povedomie o značke.

Custom Audio Player

Reklamné kampane

Reklamné kampane Skeeneffect sme navrhli tak, aby oslovili cieľové publikum na emocionálnej úrovni a podporili hlavný odkaz značky o večnej mladosti.

3D Animácie

Pre Skeeneffect sme vytvorili 3D animácie produktov, ktoré sú súčasťou reklamných kampaní. Tieto animácie, doplnené profesionálnym voice-overom, detailne prezentujú produkty a ich výhody.

Brandová identita

Vytvorili komplexnú brandovú identitu, ktorá odzrkadľuje zameranie na krásu, zdravie a vitalitu. Identita zahŕňa unikátne vizuálne prvky a komunikačné prvky, ktoré komunikujú modernosť a sviežosť značky.

Ikonografia

Je súbor obrazových symbolov spoločnosti. Tieto symboly slúžia na vyjadrenie významov. Používajú sa v internej aj externej komunikácii.

Typografia

Typ písma pomáha vyjadriť osobnosť značky. Dôsledné používanie typografie časom vytvorí pre Skeenefect okamžite rozpoznateľnú identitu.

LOGO

Symbol

Logo Skeeneffect vzniklo spojením slov „Skeen“ a „Effect“. Slovo „skeen“ sa číta ako skin, čím odkazuje na ľudskú pokožku. Zároveň obsahuje slovo „keen“, ktoré v preklade znamená silný, výrazný, horlivý či prenikavý.

Reprezentuje tak motiváciu vyvíjať produkty so silnými účinkami. Slovo „effect“ zas reflektuje dôraz na viditeľný a citeľný pozitívny efekt produktov.

POĎME SA POROZPRÁVAŤ O VAŠOM PROJEKTE

Zverte sa do rúk profesionálov a posuňte svoj projekt do ďalšieho levelu.
Chceme byť vaša jednička v napredovaní.

POĎME SA POROZPRÁVAŤ O VAŠOM PROJEKTE

Zverte sa do rúk profesionálov a posuňte svoj projekt do ďalšieho levelu.
Chceme byť vaša jednička v napredovaní.

0:00
0:00